-10%

Záručná doba: 2 roky,  pre Zbooky a rady Elite- napr. Elitebooky, Elite Slice 3 roky pickup&return v autorizovanom servise firmy HP. (aj pri kúpe na IČO). 

LG OLED TV 55" OLED55E6V

SKU:8806087617092
Televízor 4K OLED 3D SMART, uhlopriečka 139 cm, 4K Ultra HD 3840 x 2160, HDR, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC kodek, WebOS 3.0, 4x HDMI, 3x USB, LAN, DLNA, WiFi, Miracast, Widi, bluetooth, web prehliadač, Netflix, PVR nahrávanie, pixelové stmievanie, WebOS 3.0, 2.2 reproduktory 40 W, magický ovládač AN-MR650, 3D okuliare, VESA 400 x 200, energ. trieda B
Poslať mail ak cena produktu klesne Prihlásiť sa pre upozornenie, ak bude produkt opäť na sklade

Dostupnosť: Vypredané

Bez DPH: 2 075,00 € s DPH: 2 490,00 €
(Pokud jste plátci DPH v ČR, platíte pouze cenu uvedenou jako Plátce DPH)
Záruka: 24 měsíců

Doprava zdarma po celej SR a ČR do 24 hodín 

 

 

 

Popis produktu

Detaily

55" LG OLED55E6V

Zoznámte sa s budúcnosťou televízorov

Obraz na skle

Ultra-tenký panel OLED s hrúbkou len 2,57 mm je prvýkrát lepený na priehľadnú sklenenú dosku. Výnimočný dizajn televízora LG SIGNATURE OLED tak dopĺňa dokonalú kvalitu obrazu.

Stojan so soundbarom

Televízor LG SIGNATURE OLED spočíva na neobyčajne elegantnom stojane, ktorého súčasťou je integrovaný reproduktor - soundbar Harman/Kardon. K vašim ušiam dolieha bezchybný zvuk, ktorý soundbar usmerňuje dopredu. Užívajte si bohatý a hlboký zvuk pri každej scéne.

OLED HDR

Prežite noc plnú hviezd na obrazovke televízora LG OLED - hviezdy, ktoré bývali na obrazovkách LCD rozmazané, sú teraz jasne viditeľné. V pozadí tohto jasného obrazu je mechanizmus OLED HDR, ktorý plne podporuje formáty Dolby Vision a Ultra HD Premium. LG OLED TV schopný podpory viac ako 20 úrovní jasu zobrazuje každý detail tmavého aj jasného obrazu.

ULTRA HD PREMIUM - nový štandard kvality

Nie všetky televízory 4K sú rovnaké. Certifikácia ULTRA HD PREMIUM je zárukou toho, že kvalita televízneho obrazu a zvuku je v súlade s najvyšším štandardom. Televízor OLED dopĺňa svoju technológiu a predstavuje dokonalú platformu na sledovanie  televízie v kvalite ULTRA HD.

Dolby Vision - prečo hrá dôležitú úlohu?

LG OLED HDR podporuje formát Dolby Vision, ktorý zaisťuje jasnejší a ostrejší obraz s lepším kontrastom a výrazne vylepšenými farbami. S vlnou nových video titulov vo formáte Dolby Vision si môžete byť istí, že váš zábavný obsah bude reprodukovaný tak, ako má byť.

OLED BLACK - budí pocit úžasu z vesmíru

"Televízory LG OLED so schopnosťou reprodukovať hlboké čierne odtiene ideálne prezentujú nedávno predstavený kanál NASA TV UHD a približujú diváka reálnemu zážitku z pobytu vo vesmíre."

- Harmonic, oficiálny partner NASA pre kanál NASA TV UHD -

Nekonečný kontrast

Hviezdy žiaria najjasnejšie na čiernej oblohe. Tento typ čiernej s nekonečným kontrastom môžete vidieť na obrazovke televízora LG OLED, ktorý dokáže úplne deaktivovať svoje samostatne svietiace pixely.

Samostatne svietiace pixely

Tieto pixely sú ako živé organizmy, ktoré sa samy aktivujú a deaktivujú, čím umožňujú dokonalú reprodukciu čiernych odtieňov a nechávajú ožívať všetky farby. Panel na podsvietenie už nie je potrebný, preto má televízor LG OLED úchvatný dizajn s minimalistickou štruktúrou.

Samostatne svietiace pixely televízora LG OLED sú strojcami dokonalosti, ktorým sa žiadny iný televízor nemôže nikdy vyrovnať.

Dokonalé farby

Rozšírená škála farieb televízora LG OLED predstavuje 99 % farebného štandardu Digital Cinema Initiative (DCI) - miliardy verných farieb s dokonalou čiernou.

LG Signature OLED TV a Netflix - dokonalé spojenie

Vychutnávajte si 4K obsah služby Netflix na obrazovke televízora LG SIGNATURE OLED v špičkovej kvalite prostredníctvom cenami ovenčenej inteligentnej platformy LG WebOS.

* Je nutná registrácia na streamovanie obsahu Netflix. Dostupnosť Ultra HD obrazu závisí od vášho predplatného Netflix, internetovej služby, od možností daného zariadenia a dostupnosti obsahu.

Rozlíšenie Ultra HD 4K

Televízory LG OLED 4K zobrazujú takmer 8,3 milióna obrazových bodov, takže poskytnú štyrikrát vyššie rozlíšenie ako Full HD TV. Dych vyrážajúca jasnosť a jemné detaily obrazu na veľkej obrazovke vás ohromia, dokonca aj pri sledovaní z relatívne malej vzdialenosti.

Zvuk značky Harman/Kardon

Keďže dokonalá kvalita obrazu zvyčajne dobre ladí so špičkovou kvalitou zvuku, bol zvuk pre televízor LG OLED navrhnutý spoločnosťou Harman/Kardon. Mimoriadne čistý zvuk Harman/Kardon ešte viac vylepší vaše prvotriedne divácke zážitky.

Ultratenká chytrá OLED televize LG nabízí fantastický obraz v rozlišení 4K UHD 3840 x 2160 obrazových bodů. Televizor spočívá na elegantním stojanu, jehož součástí je integrovaný reproduktor - soundbar Harman/Kardon. Technologie Dolby Vision zajišťuje jasnější a ostřejší obraz s lepším kontrastem a výrazně vylepšenými barvami. Součástí balení je dvojice 3D brýlí a magický dálkový ovladač, díky němuž můžete využívat například funkci Magic Zoom.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Úhlopříčka: 55"

Poměr stran: 16:9

Rozlišení: 3840 x 2160

Zvukový výkon: 40 W

Přijímač: DVB-T2/ S2/ C

Rozhraní: Wi-Fi, Bluetooth, 1 x RJ-45, 1 x optický výstup, 2 x RF, 1 x kompozitní vstup, 1 x komponentní vstup, 1 x CI slot, 4 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x sluchátkový výstup

Barva: černá - stříbrná

Výrobca:LG
Pohotovostní spotřeba (W):0,5
Spotřeba (W):145
Spotřeba max. (W):145
Poměr stran:16:9
Hmotnost (kg):18,5
USB 2.0 (počet):2
Rozlišení (bodů):3840 x 2160
HDMI (počet):4
Výkon reproduktorů celkový (W):40
Úhlopříčka (palce):55
VESA uchycení:ano
RJ-45 (počet):1
Vestavěné reproduktory:ano
Internetový prohlížeč:ano
Standard DVB-T:ano
Nahrávání na disk - PVR:ano
Standard DVB-T2:ano
Standard DVB-S:ano
Standard DVB-S2:ano
Standard DVB-C:ano
Podpora H.265/HEVC:ano
Podpora 3D:ano
Komponentní (počet):1
Podpora DLNA:ano
Bezdrátové připojení:ano
Energetická třída:B
Barva:černá - stříbrná
Výrobce:LG
Otočný podstavec:ne
Čtečka karet:ne
Standard DVB-C2:ne
Hybridní analogový tuner:ne
Webkamera:ne
Kompozitní (počet):1
Podpora PIP:ne
Modelové číslo:OLED55E6V 55"
Váhová kategorie:Těžší - nad 3 kg
Optický výstup zvuku (počet):1
Sluchátkový výstup (počet):1
USB 3.0 (počet):1
Zobrazovací frekvence (Hz):120
Rozměry:1237 x 767 x 175 mm

Základné info v tabuľke

Základné info v tabuľke

Záruka 24
Výrobca nezadané
Dostupnosť 1 prac. den
Model Nie
Rozlíšenie Nie
Uhlopriečka Nie
Is Featured Nie
Featured Product Nie
Sklad S2
Ceny 2 490,00 €
Cost Nie
  Loading...