Notebook, notebooky HP najlacnejšie - VÝPREDAJ

 
Notebook hp  
 
 
Notebook, notebooky HP » Notebooky » dv6-6110ec
[<<Prvý] [<spät] [dalej>] [Posledný>>] 713 Produktov v tejto kategórii
Notebook HP Pavilion dv6-6110ec / dv6-6110 (LS307EA) 497,51€ s DPH
vratane DPH Doprava zdarma po celej SR,skladom v BA
Kód: dv6-6110ec
Vytlacit podrobnosti
Dodacia lehota: Skladom v BA (dodanie do 24 hod)

Našli ste nižšiu cenu ?
Povedzte nám, kde ste našli tento produkt lacnejšie, a my cenu znížime!
» Hlásenie nižšej ceny produktu
Vysoká cena? Použite cenového špióna:
Zadajte, aká cena je pre Vás zaujímavá, a náš cenový špión Vás upozorní, ak cena produktu klesne
» Sledovať cenu produktu
Otázka k produktu
Máte otázku k tomuto produktu ? Chcete PC/notebook rozšíriť o HDD, SSD alebo hybrid HDD+SSD ktorý nie je v ponuke? » Kliknite sem

Notebook HP Pavilion dv6-6110ec  / dv6-6110 (LS307EA)
Notebook HP Pavilion dv6-6110ec  / dv6-6110 (LS307EA)
Notebook HP Pavilion dv6-6110ec  / dv6-6110 (LS307EA)
Notebook HP Pavilion dv6-6110ec  / dv6-6110 (LS307EA)Nový model notebookov HP Pavilion sa odlišuje od predchádzajúcej rady DV6-3000 na prvý pohľad. Dizajnéri notebook v zadnej časti zatočili mierne smerom nahor a vytvorili tak charakteristický prvok, ktorý počítač prinajmenšom v zavretom stave jasne odlišuje od ostatných. Vďaka tomu je teraz v zadnej časti i masívnejšie prevedenie strieborného pásu, ktorý lemuje celý notebook po obvode. Zhodné s predchádzajúcimi modelmi naopak zostalo jasne svietiace logo v rohu veka displeja.

Ďalšie zmeny sa objavia po otvorení notebooku, v priestore medzi kĺbmi displeja sa na základni nachádza strieborne lakovaná mriežka, klávesnica je vďaka numerickému bloku rozšírená až k okrajom a odlišný je aj touchpad. Príjemná je brúsená úprava kovovej zliatiny veka a hornej základne.

Kvalita prevedenia je na veľmi dobrej úrovni. Ako veľmi podarené sa da hodnotiť aj prevedenie veka, je dostatočne pevné na to aby sa ani pri silnejšom zatlačení z vonkajšej strany nezačalo v obraze objavovať vlnenie farieb. Zvolené uchytenie kĺbov displeja ako zvyčajne vysúva veko smerom na zadnú stranu, príjemný prekvapením je ale možnosť širokého uhla otvorenia približne do 170 °. Notebooky s podobnými kĺbmi možno väčšinou vyklopiť do podstatne menej širokého uhla.

Rozmery notebooku 378 x 247 x 31 mm sa od predchádzajúcej generácie prakticky nezmenili.

Klávesnica a ovládacie prvky
Už predchádzajúca generácia sa uchýlila k chiclet prevedeniu klávesnice, u súčasného modelu ale došlo k miernej úprave. Medzi najvýraznejšie patrí doplnenie numerického bloku, vďaka ktorému klávesnica teraz zaberá celú šírku základne. Ďalšie odlišnosti sa týkajú rozloženia kláves, predovšetkým zmizli multifunkčné klávesy z ľavého okraja, ktoré mohli pôsobiť mätúcim dojmom, klávesy pre prácu s textom sa pochopiteľne premiestnili nad numerický blok a najradikálnejšia zmena prebehla v prípade kurzorových šípok. Tie sú nielen začlenené do bloku klávesnice, ale navyše výrobca umiestnil šípky pre pohyb hore a dole k sebe a zúžil ich dohromady na výšku jednej klávesy.

Výrobca ustúpil od skoršieho pokusu so začlenením tlačidiel touchpadu do dotykovej časti a teraz už majú opäť klasickú konštrukciu. Ich ovládateľnosť sa tak výrazne zlepšila a už sa užívateľ nemusí na ich neštandardné prevedenie zvykať. Samotná dotyková časť má dostatočne veľkú plochu, od zvyšku základne je odlíšená miernym zapustením a bielo podsvieteným lemom. Touchpad je možné deaktivovať poklepaním v ľavom hornom rohu, súčasne sa stlmí aj podsvietený pruh.

Multimedia
Multimediálnu výbavu výrobca rozhodne nepodcenil, notebook sa chváli certifikáciou "beats audio" vďaka spolupráci s výrobcom slúchadiel Monster. Notebook je preto vybavený štyrmi reproduktormi a predinštalovaný je aj softvérový audio filter s rozšíreným ekvalizérom.

Výrobca mierne rozšíril aj ponuku audiokonektorov, notebook má výstup na slúchadlá zdvojený vďaka tomu môže používateľ sledovať film aj vo dvojici. Pochopiteľne nechýba ani vstup pre mikrofón a možnosť digitálneho vyvedenia zvuku prostredníctvom HDMI.

Posledná súčasťou multimediálnej výbavy je webkamerka vo veku displeja s maximálnym rozlíšením 1 Mpx a integrovaným mikrofónom.

Batérie
Počítač je vybavený z výroby šesťčlánkovou batériou s kapacitou 55 Wh, v našom teste na ňu vydržal bežať 4 hodiny a 54 minút.

Operačný systém je predinštalovaný, nainštalovaný je Windows 7 Home Premium v ??64 bitovej verzii. Súčastou systému sú skúšobné verzie bezpečnostného software od Nortonu, programy pre prácu s DVD a webkamerou od Cyberlink a Office 2010, ktorý je možné bezplatne využívať vo funkčne obmedzenej verzii Starter.

Veľmi moderne stavaný herný notebook HP Pavilion dv6-6110ec s vysokým výkonom a parádnou výbavou, ktorý uvíta široké spektrum náročnejších užívateľov na cestách, v domácnosti i kancelárii. Notebook je postavený na 15,6 "veľkom ; LCD s multimediálnym rozlíšením HD Ready. Pre veľké množstvo užívateľských dát je k dispozícii nadštandardne rýchly pevný disk s kapacitou 500 GB, osadená je čítačka pamäťových kariet i multiformátová DVD napaľovačka. Pohodlné ovládanie poskytne multidotykový touchpad s podporou gest. Do siete HP Pavilion dv6-6130ec pripojíte sieťovou kartou alebo komfortným bezdrôtovým WiFi pripojením.

Vysoký výkon počítači HP Pavilion dv6-6110ec poskytne inovatívny dvojjadrový procesor AMD A4-3310MX s frekvenciou 2,1 GHz, avšak s funkciou Turbo Core zvyšujúci v prípade potreby frekvenciu až na 2,5 GHz. Pre náročnejšie grafické radovánky je pripravená vyspelá grafická karta AMD Radeon HD6750M s vlastnou pamäťou o veľkosti 1024 MB. Počítač HP Pavilion dv6-6110ec je dodávaný s predinštalovaným operačným systémom Microsoft , nainštalovaný je Windows 7 Home Premium.

Parametre a špecifikácie:

Procesor:
AMD A4-3310MX s frekvenciou 2,1 GHz
2x 1 MB L2 Cache
2 jadra
Turbo Core s frekvenciou až 2,5 GHz
Max TDP: 45 W

Čipová sada:
AMD RS880M

Operačná pamäť:
4 GB DDR3
Maximálne 8 GB v 2 slotoch

Grafická karta:
AMD Radeon HD6750M s 1024 MB vlastnej pamäte

Displej:
15,6 "TFT LCD s technológiou BrightView a LED podsvietením, lesklý
Rozlíšenie: 1366 x 768 bodov

Pevný disk:
500 GB
7200 RPM

Optická mechanika:
DVD SuperMulti

Multimédiá:
Vstavané stereoreproduktory
Webová kamera HP Pavilion s mikrofónom

Komunikácia:
10/100 Mbit / s Ethernet
WiFi Wifi Wifi 802.11b/g/n
BlueTooth

Rozhranie :
2x USB 3.0, 2xUSB 2.0
1x HDMI
1x VGA
1x RJ-45
1x Slúchadlá
1x Mikrofón
1x Čítačka pamäťových kariet

Napájanie:
Li-Ion akumulátor, 6 článkov

Rozmery:
378 x 245 x 36 mm

Hmotnosť:
od 3 kg

Operačný systém :
Microsoft , nainštalovaný je Windows 7 Home Premium 64bit

HDD: 
RAM: 
taska: 
TV tuner: 
Zaruka: 


Klinite na tlačítko "Váš názor" pre pridanie Vášho komentáru, recenzie, alebo otázky k produktu.

Autor: H. 15.03.2012
HodnotenieTEXT_OF_5_STARS

Je to véééélmi dobrý notebook a hlavne že sa dá zadarmo upraviť a aj doprava zadarmo a este + 50 € poukazka mno to ma dostalo


 
Napisat hodnotenie