0Slovenská lokalizácia operačného systému a klávesnice

Rollei držák filtrů Rollei F:X Pro Ultimate Filter Kit / polarizační filtr / adaptér 52- 77mm / 5x filtr GND8 / ND8/64/1 26430

SKU:FOTR7403
Rollei F:X Pro Ultimate Filter Kit; Sada obsahující veškeré potřebné vybavení pro snadný vstup do světa profesionálních fotografů. Součástí je držák až tří filtrů o velikosti 100 mm , který lze snadno nasadit č...
Poslať mail ak cena produktu klesne Prihlásiť sa pre upozornenie, ak bude produkt opäť na sklade

Dostupnosť: Vypredané

Bez DPH: 20 805,25 € s DPH: 24 966,30 €
Záruka: prodloužená záruka 36 měs. zdarma/ 24 měsíců IČO

Doprava zdarma po celej SR a ČR do 24 hodín 

 

 

 

Popis produktu

Detaily

Rollei F:X Pro Ultimate Filter Kit – foto sada pro krajináře

Sada Rollei F:X Pro Ultimate Filter Kit nabízí praktickou výbavu pro fotografování krajiny. Základem je samozřejmě držák filtrů Rollei, který je zkonstruován z kvalitního hliníku a uchytí až 3 obdélníkové filtry. Snadnou manipulaci, výměnu a uchycení podporuje systém Easy Lock.

CPL filtr Rollei

Kruhový CPL polarizační filtr Rollei zlepšuje barvy, zvyšuje kontrast a efektivně eliminuje nechtěné odrazy. Filtr je potažen vrstvou Luminance Coating pro zvýšení kvality obrazu, věrné barvy a ostrost.

 

GND filtr Rollei

GND filtr Rollei představuje přechodový filtr od tónování až po průhlednost. Je vhodný pro fotografování scén s odlišnou intenzitou jasu. S pomocí GND filtru získáte rovnoměrnou expozici jasu, uplatní se zejména při zachycení přírodních scenérií, horské krajiny a rozlehlých horizontů.

 

ND Filtr Rollei

Neutrální ND filtry slouží ke snížení intenzity dopadajícího světla, čímž je docíleno mírného ztmavnutí obrazu.

Využití neutrálních ND filtrů

  • Fotografování při dlouhé expozici
  • Snižuje počet rušivých prvků na obrazu
  • Hladký a matný obraz
  • Odstranění objektů z expozice
  • Vyhlazuje pohyb u dynamických objektů – například tekoucí voda

Zachyťte noční život

Fotografujte klidně i během noci s filtrem Rollei Astroklar 100 mm, který efektivně eliminuje tak zvané světelné znečištění. Světelné znečištění je typické pro velká města s intenzivním pouličním osvětlením, které brání například sledování noční hvězdné oblohy. Filtr Rollei Astroklar redukuje žluté a oranžové aspekty svštla a umožňuje zobrazit i složité struktury a přechody.

 

Rollei F:X Pro Ultimate Filter Kit

Sada obsahující veškeré potřebné vybavení pro snadný vstup do světa profesionálních fotografů. Součástí je držák až tří filtrů o velikosti 100 mm, který lze snadno nasadit či vyjmout díky praktickému systému Easy Lock. Přiložený polarizační filtr, vyrobený z téměř nezničitelného skla Gorilla Glass, spolehlivě snižuje rušivé odrazy a umožňuje zesílení barev přímo během pořizování záznamu. Obsahem jsou také adaptéry v sedmi velikostech, set tří filtrů s vysokou barevnou přesností a pět měkkých filtrů s intenzitou GND8 lze využít k vyrovnání rozdílů jasu. ND je zkratka pro neutrální filtr, který se používá k mírnému ztmavnutí obrazu. Filtr dává snímku neutrální šedou barvu, takže zabraňuje nadměrnému přeexponování. Nejčastěji se filtr používá k zachycení tekoucí vody za denního světla, nebo pro dlouhé expozice pohyblivých objektů. Součástí sady je pak i astroklar filtr, který je zvláště vhodný pro astrofotografii a pro fotografování krajiny v noci. Účinně snižuje světelné znečištění, které má rušivý vliv při nočním fotografování.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Obsah balení: brašna, držák filtru s adaptéry 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77 mm, 1 x astroklar filtr, polarizační filtr, ND8, ND64, ND1000, 5 x GND8 filtr 100mm (Soft, Medium, Hard, Reverse a Center)

ND8
Rozměr filtru: 100 x 100 mm
Optická hustota: 0,9
Počet kroků EV: 3

ND64
Rozměr filtru: 100 x 100 mm
Optická hustota: 1,8
Počet kroků EV: 6

ND1000
Rozměr filtru: 100 x 100 mm
Optická hustota: 3
Počet kroků EV: 10

GND8
Rozměr filtru: 150 x 100 mm
Optická hustota: 0,9
Počet kroků EV: 3

Základné info v tabuľke

Základné info v tabuľke

Záruka 24
Výrobca ROLLEI
Dostupnosť na 3. prac. den
Model nezadané
Rozlíšenie nezadané
Uhlopriečka nezadané
Is Featured nezadané
Featured Product nezadané
Sklad Mega
Ceny 24 966,30 €
Cost nezadané

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

  Loading...