-10%

0Slovenská lokalizácia operačného systému a klávesnice

Samsung Gear VR R322

SKU:8806088157931

Okuliare pre virtuálnu realitu určené pre Samsung Galaxy Note 7, Galaxy S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+ (SM-N930, SM-G930F, SM-G935F, SM-G920F, SM-G925F, SM-G928F)


Nasaďte si okuliare a zažite virtuálnu realitu s ergonomickým dizajnom okuliarov Samsung Gear VR. Tieto okuliare kladú dôraz predovšetkým na používateľský komfort. Okuliare Gear VR disponujú dlhším náhlavným popruhom, príjemným vystužením a ergonómiou. To vám zaručí dlhšie a príjemnejšie používanie a vychutnávanie virtuálnej reality. Samsung Gear VR je teraz kompatibilný s viacerými smartfónmi: Samsung Galaxy Note 7, Galaxy S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+. Okuliare sú osadené konektorom typu USB-C a veľkým zorným poľom v rozsahu 101 °. V balení nájdete aj adaptér, ktorý vám zaručí spätnú kompatibilitu z konektora USB-C na microUSB konektor.

Poslať mail ak cena produktu klesne Prihlásiť sa pre upozornenie, ak bude produkt opäť na sklade

Dostupnosť: Vypredané

Bez DPH: 54,17 € s DPH: 65,00 €
Záruka: prodloužená záruka 36 měs. zdarma/ 24 měsíců IČO

Doprava zdarma po celej SR a ČR do 24 hodín 

 

 

 

Popis produktu

Detaily

Virtuálna realita je nadosah

Ponorte sa do úžasnej virtuálnej reality s cenovo dostupnými chytrými okuliarmi Samsung Gear VR Lite (R322), ktoré sú vyrobené v spolupráci s známu firmou Oculus, a zažite niečo úplne neobyčajné. Stačí si len vybrať obsah v obchode s virtuálnou realitou, kde sú dostupné už stovky rôznych titulov.
Chytré okuliare Samsung Gear VR Lite (R322) sú kompatibilné len s mobilnými telefónmi Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge + a Galaxy Note 5, ktoré nie sú súčasťou balenia.


Nechajte sa vtiahnuť

Virtuálna realita je budúcnosť, vďaka šikovným okuliarom Samsung Gear VR Lite si ju však už teraz môže každý vyskúšať a bežne používať. Kompatibilný telefón jednoducho vložíte do okuliarov, cez microUSB ho pripojíte a spoľahlivým mechanizmom potom ešte dokonale uchytíte. Displej telefónu v spolupráci so špeciálnymi šošovkami slúži ako super obrazovka. Celé príslušenstvo si potom už len nasadíte na hlavu a začnete si priamo z okuliarov sťahovať špeciálny obsah.

Intuitívne ovládanie

Hlavou môžete otáčať všetkými smermi a podľa toho vidíte rovnakým spôsobom aj patričnú virtuálnu realitu, ako by ste v nej priamo boli. Po technickej stránke to zaisťuje akcelerometer, gyroskop, čidlá pre priblíženie a sensor magnetického poľa. Pre ďalšie ovládanie slúži dotykový touchpad umiestnený na pravej strane okuliarov, rovnako tak ako tlačidlo pre krok späť.

Najpokročilejšie a najpohodlnejšie prevedenie

Samsung Gear VR Lite sú najúžasnejšie chytré okuliare pre virtuálnu realitu. Či už svojím kompaktným a pohodlným prevedením, tak svojimi pokročilými funkciami a hlavne tiež úplne dokonalú interpretáciou virtuálnej reality.

Základné info v tabuľke

Základné info v tabuľke

Záruka 24
Výrobca nezadané
Dostupnosť 1 prac. den
Model Nie
Rozlíšenie Nie
Uhlopriečka Nie
Is Featured Nie
Featured Product Nie
Sklad nezadané
Ceny 65,00 €
Cost Nie
  Loading...