-10%

0Slovenská lokalizácia operačného systému a klávesnice

Televízor LG OLED55C6 strieborná

SKU:8806087616798
Úhlopříčka 139 cm, OLED, Prohnutá obrazovka, Rozlišení Ultra HD (4K), Neomezeně, Smart TV, 3D pasivní, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T2 (H.265), HDMI vstup 3x, Energetická třída B
Poslať mail ak cena produktu klesne Prihlásiť sa pre upozornenie, ak bude produkt opäť na sklade

Dostupnosť: Vypredané

Bez DPH: 2 408,33 € s DPH: 2 890,00 €
Záruka: prodloužená záruka 36 měs. zdarma/ 24 měsíců IČO

Doprava zdarma po celej SR a ČR do 24 hodín 

 

 

 

Popis produktu

Detaily

Nová realita do vašeho pokoje

Jsou televizory průměrné, dobré i vynikající. Pár z nich lze považovat za špičku ve své kategorii, ale ani mezi takové nelze zařadit mistrovské dílo v podobě televizoru LG OLED55C6 se zakřivenou obrazovkou a v elegantním stříbrném provedení. Určen je pro nenáročnější diváky, pro které je nepřijatelná cesta kompromisu, a vedle perfektního obrazu vyžadují i bezchybný tuner, nejmodernější technologii pro surfování na internetu a zvukovou výbavu, za níž by se nemusela stydět ani lecjaká zvuková aparatura. Průměr je zde neznámým pojmem.


Obraz, který odhaluje všechna tajemství

Jak dalece se kvalita obrazu s LG OLED55C6 dostala lze nejlépe demonstrovat při porovnání s jakýmkoliv starším CRT televizorem. Ať již budete sledovat své oblíbené akční filmy, dokumenty o cestování vesmírem, výbuch sopky, okouzlující mořské příboje či nejdramatičtější sportovní výkony, vždy vás ve výsledku překvapí svou autenticitou. Na dosahování těchto výsledků se podílí technologie LG Signature OLED, předcházející jakémukoliv rozmazání obrazu a podporující více než 20 úrovní jasu pro zachycení i těch nejdůmyslnějších drobností. Výjimečnost přístroje zdůrazňuje inovativní štíhlá obrazovka, díky čemuž nejen že získáváte stylovou součást interiéru, ale i více prostoru, neboť ji můžete přisunout blíže ke zdi.


Ultra HD s prémiovým standardem

LG OLED55C6 nenabízí o nic méně než nejvyšší Ultra HD rozlišení (3840 x 2160), ovšem za významné podpory nového standardu Ultra HD Premium. Tato vychytávka zajišťuje, že obraz bude odpovídat nejvyšší kvalitě, představující pro mnoho televizorů nedosažitelnou metu. Aby výsledek byl na úhlopříčce 55 palců (139 cm) dotažený k dokonalosti, nechybí formát Dolby Vision, který divácký zážitek obohacuje o ostřejší obraz s lepším kontrastem a barvami. 


I vesmír může pulsovat životem

Věřili byte, že i jednotlivé pixely obrazu mohou spolupracovat jako živé organismy? V případě LG OLED55C6 nejde o nic nemožného. OLED Black a Digital Cinema Initiative totiž směrem k reálnému zážitku z pobytu ve vesmíru – obdobnou technologii totiž využívá kanál NASA TV UHD. Unikátní samosvítící pixely, pro které je autentická reprodukce odstínů samozřejmostí, nahrávají dokonalému obrazu podobně jako jejich automatická aktivace či deaktivace v okamžiku potřeby. Pulsující, životem hrající obraz,je tak na světě a neustále k dispozici.


Dopřejte si nejvyšší kvalitu

Sledujete film, který svým rozlišením nedosahuje kvalit srovnatelných s možnostmi obrazovky? Nezoufejte. Funkce 4K Upscaler obraz pozvedne směrem k nejvyšší možné kvalitě a vy si tak budete moci svůj film užívat bez ohledu na to, jestli jej sledujete z paměťového zařízení USB, CD/DVD disku nebo z chytrého telefonu. Samozřejmostí je rychlé a snadné ovládání, které svými možnostmi odpovídá nárokům pokročilých uživatelů. Nechybí proto Magic Mobile Connection nebo Magic Remote.


Série magických funkcí

Zaujala vás trojice funkcí pod názvem Magic Zoom, Magic Mobile Connection nebo Magic Remote? Všechny jsou zaměřeny na maximalizaci diváckého zážitku. Zatímco Magic Mobile Connection usnadňuje sdílení obsahu chytrého telefonu s vaším televizorem v rámci domácí Wi-Fi sítě, magický ovladač vás překvapí nejen vlastností ovládat TV i set top box současně, ale i možností zadávat příkazy pomocí kombinace pohybových, hlasových i tlačítkových povelů. Magic Zoom si užijete tehdy, pokud například rádi sledujete výřezy obrazu a zkoumáte detaily sportovních výkonů.


Brána internetu dokořán

Skutečnost, že televizory stále více představují kombinaci několika přístrojů, je u LG OLED55C6 demonstrována integrovaným Wi-Fi modulem, díky němuž si můžete dle libosti surfovat po sociálních sítích, kontrolovat své e-mailové účty nebo sledovat internetová audiovizuální média. Intuitivní práci s pořady a doprovodnými službami typu Netflix zajišťuje operační systém WebOS 3.0. S jeho pomocí si můžete přizpůsobit hlavní obrazovku dle svých preferencí a mít tak rychlý přístup k tomu, co vás nejvíce zajímá.

Všimli jste si, že se někdy při sledování pořadu objevuje na obrazovce červené kolečko? Značí to, že váš televizor je schopen kombinovat klasické televizní vysílání s obsahem získávaným přes internet (HbbTV). Tuto službu dosud podporuje pouze vysílání České televize a dokáže vám tak zprostředkovat například televizní program zahrnující kromě přidaných informací i fotografie, teletext v podobě internetových stránek nebo archív pořadů, k němuž se dostanete mnohem rychleji než vyhledáváním na internetu.


Sdílení mezi TV, telefonem, tabletem apod.

Pořádáte večírek a chcete se pochlubit fotkami či videi pořízenými na svých toulkách? Vstříc vám vyjde klasická Bluetooth technologie propojující mezi sebou všechna chytrá zařízení. Avšak tím vaše možnosti nekončí. Technologie Alliance (Digital Living Network Alicance) se orientuje na poskytování obdobné služby s využitím domácí Wi-Fi sítě (pro filmy, fotografie a hudbu), stejně tak funkce Miracast zastupuje vlastnost snadného zrcadlení obsahu displeje chytrého telefonu na velkoplošné obrazovce.


Tuner (nejen) s plnou výbavou

Chcete přijímat vysílání prostřednictvím pozemního (DVB-T2/H265-HEVC) nebo kabelového (DVB-C) vysílání? Obojí je samozřejmostí podobně jako nejmodernější vysílání satelitní (DVB-S2) s podporou technologie pro lepší přenosovou kapacitu (až o 30 %), bohatší programovou nabídku, lepší stabilitu a další nadstandardní služby. Stranou zájmu nezůstává ani zvukový potenciál stereofonních reproduktorů s hudebním výkonem 2 x 20 W. Posluchačský komfort je doprovázen DTS rekordérem, bezdrátovou zvukovou synchronizací se spárovanými přístroji nebo funkcí Magic Sound Tuning. Mimořádně jasný a prokreslený zvuk ve všech pásmech je certifikován společností Harman/Kardon, která slibuje špičkovou, na míru televizoru LG OLED55C6 střiženou kvalitu zvuku. Pro hudební fajnšmekry je nabízen optický audiovýstup pro připojení přídavného ozvučovacího zařízení.


Od HDMI po vysokorychlostní USB

Jako centrum domácí multimediální zábavy nezůstala opomenuta ani více než bohatá konektivita. Na boční a zadní straně televizoru naleznete RF vstupy (2x), komponentní vstup a výstup, LAN konektor, pokud nemáte k dispozici Wi-Fi router, CI slot, rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI (3x) a USB 2.0 (2x) a 3.0, které rovněž zastane funkci alternativního DVD rekordéru. Sledujete-li s oblibou TV v nočních hodinách, výstup pro sluchátka vám nabídne možnost soukromého poslechu.


Jako 3D kino s umístěním na zeď

Je libo si TV přizpůsobit více počítači, nebo naopak domácímu kinu? Pro první případ slouží vstupy pro připojení klávesnice a myši, pro druhý 3D technologie pro podporu trojrozměrného sledování filmů. Přístroj disponuje rozměry 1225 x 762 x 191 mm (š x v x h), hmotností 22,5 kg a VESA standardem uchycení na zeď (400 x 200 mm), s nímž rychle dosáhnete autentických podmínek domácího kina. Součástí balení jsou dva kusy 3D brýlí, dálkové ovládání Magic Motion a standardní dvouletá záruční lhůta.

LG OLED TV
Seznamte se s budoucností na poli televizorů, jež využívá to nejlepší z technologie OLED.

ŠTÍHLÁ OBRAZOVKA
Díky nepřítomnosti zadního panelu pro podsvícení bylo možné inovativním způsobem zmenšit tloušťku obrazovky. Obrazovka je mimořádně tenká, takže ji lze umístit blíže ke zdi. 
Se svojí nejmodernější technologií může tato obrazovka dokonale ladit s jakýmkoli interiérem.

OLED HDR
Prožijte noc plnou hvězd na obrazovce televizoru LG SIGNATURE OLED — hvězdy, které na obrazovkách LCD bývaly rozmazané, jsou nyní jasně viditelné. V pozadí tohoto jasného obrazu je mechanismus OLED HDR, který plně podporuje formáty Dolby Vision a Ultra HD Premium. LG SIGNATURE OLED TV schopný podpory více než 20 úrovní jasu zobrazuje každý detail tmavého i jasného obrazu.

FORMÁT DOLBY VISION. PROČ HRAJE DŮLEŽITOU ROLI?
LG OLED HDR podporuje formát Dolby Vision, který zajišťuje jasnější a ostřejší obraz s lepším kontrastem a výrazně vylepšenými barvami.

ULTRA HD PREMIUM – NOVÝ STANDARD DEFINUJÍCÍ KVALITU TELEVIZE
Ne všechny televizory 4K jsou stejné. Certifikace ULTRA HD PREMIUM je zárukou toho, že kvalita televizního obrazu a zvuku je v souladu s nejvyšším standardem. Televizor OLED doplňuje svoji technologii a představuje dokonalou platformu pro sledování prémiové televize v kvalitě ULTRA HD.

OLED BLACK BUDÍ VE VESMÍRU POCIT ÚŽASU
Televizory LG OLED se schopností reprodukovat hluboké černé odstíny ideálně prezentují nedávno představený kanál NASA TV UHD a přibližují diváka reálnému zážitku z pobytu ve vesmíru.

  • Harmonic, oficiální partner NASA pro kanál NASA TV UHD -

LG SIGNATURE OLED TV A SLUŽBA NETFLIX VYTVÁŘEJÍ DOKONALÉ SPOJENÍ
Vychutnávejte si 4K obsah služby Netflix na obrazovce televizoru LG SIGNATURE OLED ve špičkové kvalitě prostřednictvím cenami ověnčené inteligentní platformy LG webOS.
*Odmítnutí odpovědnosti
Je nutná registrace ke streamování obsahu Netflix. Dostupnost Ultra HD obrazu závisí na vašem předplatném Netflix, internetové službě, možnostech daného zařízení a dostupnosti obsahu.

WEBOS 3.0
LG UHD TV posouvá jednoduchost a zábavnost systému webOS na ještě vyšší úroveň prostřednictvím verze webOS 3.0. Je tomu tak z jednoho jediného důvodu – abyste měli neustále snadno po ruce informace o pořadech v hlavním vysílacím čase.

  • Grafické uživatelské rozhraní systému webOS se může lišit podle konkrétní země.

MAGIC ZOOM
Magic Zoom dokáže zvětšit záběry přímo při sledování. Stisknutím tlačítka Zoom na dálkovém ovládání lze zvětšit scénu pro prohlížení detailů.

MAGIC MOBILE CONNECTION
Magic Mobile Connection umožňuje divákům snadno si vychutnat obsah jejich chytrého telefonu v televizi. Pomocí Wi-Fi připojení si mohou pouštět hudbu a video aplikace na velké obrazovce.

MAGICKÝ OVLADAČ
Magický ovladač (Magic Remote) dokáže ovládat TV i set-top box zároveň s použitím pohybového a hlasového ovládání. Převezměte kontrolu nad svou zábavou na nové úrovni komfortu dálkového ovládání. Neztrácejte čas hledáním a věnujte jej zábavě.

SAMOSVÍTÍCÍ PIXELY
Tyto pixely jsou jako živé organismy, které se samy aktivují a deaktivují, čímž umožňují dokonalou reprodukci černých odstínů a nechávají ožívat všechny barvy. Panel pro podsvícení již není zapotřebí, a proto má televizor LG OLED úchvatný design s minimalistickou strukturou. Samosvítící pixely televizoru LG SIGNATURE OLED jsou strůjci dokonalosti, kterým se žádný jiný televizor nemůže nikdy vyrovnat.

NEKONEČNÝ KONTRAST
Hvězdy září nejjasněji na černé obloze. Tento typ černé s nekonečným kontrastem můžete vidět na obrazovce televizoru LG SIGNATURE OLED, který dokáže zcela deaktivovat své samosvítící pixely.

DOKONALÉ BARVY
Rozšířená škála barev televizoru LG SIGNATURE OLED představuje 99 % barevného standardu Digital Cinema Initiative (DCI) — miliardy dokonalých barev s dokonalou černou.

ZVUK ZNAČKY HARMAN/KARDON®
Jelikož dokonalá kvalita obrazu obvykle dobře ladí se špičkovou kvalitou zvuku, byl zvuk pro televizor LG SIGNATURE OLED navržen společností Harman/Kardon®. Mimořádně čistý zvuk Harman/Kardon® dále vylepší vaše prvotřídní divácké zážitky.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

ZÁKLADNÍ ÚDAJE
Modelová řada 2016
3D TV Ano
Cinema 3D Ano
Smart TV Ano
Typ displeje OLED TV
Velikost obrazovky (inch) 55
Velikost obrazovky (cm) 139
Typ podsvícení OLED
Dynamické PMI Neomezeno
Rozlišení 3840x2160 px
Lokální stmívání Ano

DRUHY PŘÍJMU SIGNÁLU
Příjem digitální TV Ano
-- Pozemní - terestriální (DVB-T) DVB-T2
-- Kabelový (DVB-C) Ano
-- Satelitní (DVB-S) DVB-S2

OBRAZ
HDR Ano
HEVC (H.265 kodek) /4K Upscaler Ano / Ano
Magic Zoom Ano

ZVUK
DTS Dekodér Ano
Systém reproduktorů 4.0
Hudební výkon (Watt) 40W
Bezdrátová zvuková synchronizace Ano
Magic Sound Tuning Ano

3D TECHNOLOGIE
Typ 3D Cinema 3D

SMART TV
Internetový prohlížeč Ano

SMART SHARE
Magic Mobile Connection Ano
Bluetooth Ano
Operační systém webOS 3.0
Nahrávání TV vysílání Ano
Připojení klávesnice, myši Ano

SÍŤ
DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba) Ano, DLNA
Miracast Ano
WiDi Ano
WiFi Ano

KONEKTORY
RF vstup 2
Kompozitní vstup 1
Komponentní vstup 1
Scart 0
Optický výstup 1
LAN konektor 1
CI Slot 1
HDMI 3G 0
HDMI 6G 3
USB 2.0 2
USB 3.0 1
Sluchátkový výstup 1

TV PŘÍSLUŠENSTVÍ
3D brýle 2 ks F310
Standardní ovladač Ne
Magický ovladač Ano - MR15R

ROZMĚRY A HMOTNOST
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H) (mm) 1458 × 835 × 228
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H) (mm) 1225 x 714 x 48.9
Rozměry - TV včetně stojanu (Š x V x H) (mm) 1225 x 762 x 191
Hmotnost (čistá/balení) (kg) 16,5 / 22,5
Rozměry VESA 400 x 200
Držák na stěnu OTW420B

SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE (W)
Energetická třída B
Spotřeba energie (On - tovární nastavení) 145W
Pohotovostní režim 0.5W

Základné info v tabuľke

Základné info v tabuľke

Záruka 24
Výrobca nezadané
Dostupnosť 1 prac. den
Model Nie
Rozlíšenie Nie
Uhlopriečka Nie
Is Featured Nie
Featured Product Nie
Sklad Nie
Ceny 2 890,00 €
Cost Nie
  Loading...